87723

Karasuda satılık yazlık
22 / 05 / 2015

Karasu’da satılık yazlık almanın şimdi tam zamanı!  Karasu’da satılık yazlık  almak için avantajlı ve uygun ödeme seçenekleri arslan inşaat ofisimize  sizi bekliyor.  Henüz 3. köprü plan ve proje çalışmaları başladığı andan itibaren adından gittikçe çok daha fazla söz ettiren Karasu ilçesi, farklı avantajları ile inşa edilen yeni dairelere yeni sahiplerini  bekliyor. Bu konuda elinizi çabuk tutmakta fayda var, zira Karasu ilçesi çok hızlı bir şekilde, gerek medyada gerekse halk arasında kulaktan kulağa, hızla tanınmaya devam ediyor. Bu şekilde Karasu’da satılık yazlık ve ev fiyatları zaman içinde çok fazla değer kazanacak. İstanbul’a olan yakın konumu, Karadeniz Sahil Yolu projesi inşaatı ile daha da önem kazanan ilçe, her geçen gün farklı bir çehreye bürünüyor. Kısaca hareketlilik aslında Karasu’ya yakışıyor.   

Devamını oku

karasuda satılık yazlık almanın tam zamanı
22 / 05 / 2015

Batı Karadeniz ile Marmara Bölgesi’nin sınırında, tam kesişme noktasında bulunan Karasu ilçesi, tertemiz ve masmavi bir denizin kıyısında olan konumu ile önem kazanıyor. Henüz kalabalıklaşmamış ortamı, barındırdığı yaşam kalitesi, deniz kenarında olması, Karadeniz bölgesinin yeşiline sahip olması, organik ve doğal beslenme yapılabilmesi ile zaten her şekilde insanlara avantajlı bir hayat vaad etmektedir. Karasu’da satılık yazlık  almak demek sağlıklı bir hayata adım atmak demek…Karasu’da satılık yzlık  almanın avantajları Karasu da satılık daire almak, geleceğe yatırım yapmak demektir. Özel konumu ile büyük ayrıcalıklara sahip olan Karasu’da daire almak şimdiden önemli bir yatırım demektir. Günümüzde en sağlıklı yatırım aracı olan gayrımenkul sahibi olmak, Karasu konu olduğunda çok daha fazla değer getirecek anlamına gelmektedir.   

Devamını oku

Karasuda satılık yazlık
22 / 05 / 2015

Karasuda satılık yazlık  önemli bir yatırımdır.  Karasu’da satılık yazlık daha şimdiden önemli bir yatırım aracı olarak fark edilmeye başlandı bile… Daha yeni yeni keşfedilme aşamasında olan Karasu ilçesi önemli bir yatırım noktasındadır. Karasu’da yaşama amaçlı inşa edilen evlerin metrekare bazında fiyatları henüz ulaşılabilir durumda iken değerlendirilmesi gerekir. Zaman ilerledikçe yatırımlar birer birer tamamlandıkça, otoban inşaatı 3. Köprüye bağlantı yapıldığında artık Karasu’da ulaşılması zor rakamlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu nedenle özellikle yatırım amaçlı gayrımenkul almak düşünülüyorsa, araştırmalara bir an önce başlanarak konu üzerinde hızla adım atma zamanıdır. karasuda satılık daire  Karasu ile ilgili önemli projeler var Karasu, İstanbul’a yakın bir konumda olması ve Karadeniz’e tertemiz sahili olan önemli bir yeni yapılanan şehirdir. Karasu’nun gelecek dönemde kazanacağı değeri...

Devamını oku